JEDNODUCHÉ, TRANSPARENTNÉ A EFEKTÍVNE 

POĎME SA SPOLU POZRIEŤ, AKO VYZERÁ CELÝ PROCES KROK
PO KROKU

Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste. Sme si vedomí toho, že môžete mať dojem, že profesionálne poradenstvo musí byť nákladné, zdĺhavé a zložité. Radi by sme vám priniesli iný pohľad. Našim cieľom je urobiť tieto služby ľahko dostupné a zrozumiteľné pre každého. Sme presvedčení, že kvalitné poradenstvo nemusí byť spojené s obrovskými nákladmi.

ZMAPUJEME VÁŠ HARDVÉR A SOFTVÉR

Na to, aby sme mohli začať vytvárať akúkoľvek stratégiu v oblasti kybernetickej bezpečnosti alebo ochrany dát, potrebujeme vedieť aký softvér a aplikácie používate, ktoré z nich nechcete a ktoré potrebujeme pridať. Kľúčom je nastaviť dlhodobý plán podľa toho, čo vaša firma potrebuje, koľko má času a prostriedkov.  

NENECHAJTE SA ZNUDIŤ PRÍSTUPOM

Namiesto jednotného prístupu vám prinášame riešenia šité na mieru vašim potrebám, pričom zohľadňujeme váš čas a ciele. Nehľadáme krátkodobé fixácie, ale dlhodobé a udržateľné riešenia.

DOHODNEME SI VHODNÚ STRATÉGIU

Niektoré firmy potrebujú ako prvé zabezpečiť dáta zákazníkov, iné nastaviť fyzickú bezpečnosť, prípadne bezpečnosť svojich zariadení, niektoré zasa navrhnúť komplexný plán kybernetickej bezpečnosti. Každý zákazník je iný, preto aj my v bugino ku každému pristupujeme individuálne. 

TRANSPARENTNÉ CENY

Nezahaľujeme ceny do komplikovaných cenových ponúk. Naša cenová politika je transparentná a rozumná. Veríme, že kvalitné poradenstvo môže byť dostupné pre každého. Sme presvedčení, že hodnota, ktorú získate, prekoná vaše očakávania.

JASNÁ A PRAVIDEĽNÁ
KOMUNIKÁCIA

Nepoužívame žiadne komplikované alebo technické termíny. Našou snahou je, aby bol celý proces pre vás čo najjednoduchší a najzrozumiteľnejší. Máte našu plnú podporu a počas celého procesu spolupráce sme vám plne k dispizícii. 

JASNÁ KOMUNIKÁCIA

Žiadne komplikované alebo technické termíny. Všetko, čo robíme, vám budeme komunikovať jednoducho a zrozumiteľne, aby ste mali plnú kontrolu nad celým procesom.

NENAŠLI STE, ČO
STE HĽADALI?