Veronika Krajčovičová, CTO bugino

PORAZTE S NAMI KYBERNETICKÉ
HROZBY.
SPÁJAME
INOVÁCIE
A BEZPEČNOSŤ
NA CESTE
K ÚSPECHU. 

 

 

Či ste startup, malá a alebo väčšia firma, viem, že je pre vás dôležité mať k dispozícii efektívne riešenia. Moje skúsenosti a znalosti sú vám k dispozícii, aby sme spoločne dosiahli vaše ciele. Verím, že úspech v podnikaní spočíva v spoľahlivých partnerstvách, a preto sa budem venovať vašim individuálnym požiadavkám a prispôsobím sa vašim potrebám. Verím v dlhodobé vzťahy založené na vzájomnej dôvere a úprimnosti.

ZABEZPEČTE SVOJE ÚSPEŠNÉ ZAJTRAJŠKY, SPOLOČNE CHRÁNIME VAŠE PODNIKANIE

Dokážeme identifikovať zraniteľné miesta vo vašich systémoch a zaviesť opatrenia na predchádzanie kybernetickým útokom skôr, ako k nim dôjde. V prípade kybernetického útoku dokážeme zabrániť škodám a rýchlejšie obnoviť bežnú prevádzku, čím z dlhodobého hľadiska ušetríte peniaze. Takmer každý biznis podlieha legislatíve, ktorá nariaďuje zavedenie určitých opatrení na ochranu osobných údajov. 

Zabezpečíme, aby vaša spoločnosť dodržiavala túto legislatívu a vyhli ste sa tak pokutám. Kedže čoraz viac malých a stredných firiem čelí kybernetickým útokom, spoločnosti so zavedenými opatreniami budú mať vyššiu šancu im odolať. Pomôžeme vám lepšie pochopiť, akým hrozbám vaša spoločnosť čelí a ako im čeliť. Prispôsobíme stratégiu kybernetickej bezpečnosti a ochrany dát vašim špecifickým potrebám. 

STAŇTE SA AJ VY NAŠIM KLIENTOM!

VYSTÚPENIA V

MÉDIÁCH


Je pre nás dôležité prinášať vám nové informácie zo sveta kybernetickej bezpečnosti a zároveň šíriť osvetu. Veríme, že zdieľanie našich názorov nám umožňuje spoločne premýšľať o súčasných výzvach ako o príležitostiach, nie ako o prekážkach. Týmto spôsobom chceme vniesť do vášho života nové myšlienky a perspektívy.

NENAŠLI STE, ČO
STE HĽADALI?